Facebook Google+ Twitter YouTube
magyar
OK
Keresési találatok "" kifejezésre, 0 db találat:

Május 25-én árverés a Boda Galériában!

A Bálna

A Boda Gallery of Art 21. árverése a Bálna Budapest Piac terén a H01-es üzletben kerül megrendezésre .

Az aukció időpontja: 2017. Május 25. Csütörtök 18 óra.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Az árverés megtekinthető a www.bodaofart.com  webcímen.

Egy kis ízelítő az árverés anyagából:

Moldovan Istvan

Moldován István ( 1911-2000): Fogat , 70x10 cm,olaj, vászon

Toth Erno

Tóth Ernő (1949-): Sietősen, 31,5x41,5 cm, olaj, farost

Beidermeier asztali óra

Beidermeier asztali óra : Faragott fa talp és óraház alabástrom oszlopokkal.

Aranyozott és faragott gyöngyház dísszel. Magyar, XIX. sz. közepe

szitanyomat

Deim Pál (1932-2016): A lehajló bábu, 2002. VI. 29. szitanyomat, papír

olajfestmény

Edvi Illés Aladár(1870-1958): Tavaszi orgonavirágzás, olaj, karton

Hincz Gyula

Hincz Gyula (1904-1986): Dimenziók, rézkarc, papír

olajfestmény

Horváth G. Andor(1876-1966): Kukorica morzsolás  olaj, vászon

olajfestmény

Stéhlik János (1942- ): \"Villon\"  olaj, farost

Xantus Gyula

Xantus Gyula (1919-1993) \"Vörös alkony\" olaj, papír

Esemény, hír neve

Helyszín

A Bálna

Kiemelt hírek

Waffel & Puncs napok a Bálna Bisztróban!

A Boda Gallery termékei

A Boda Gallery termékei

Az Esco Bar étterem Budapest egyik legkülönlegesebb étterme!

Milyen helyekre ülhetsz be a Bálna teraszán?

Helyszínbérlés rendezvényekhez a Bálnában

Hírlevél feliratkozás

Hírlevél feliratkozás

Pályázati kiírás terasz bérlésére

Cím: 1093 Budapest, Fővám tér 11-12. | E-mail: info@balnabudapest.hu