Facebook Google+ Twitter YouTube
magyar
OK
Keresési találatok "" kifejezésre, 0 db találat:

Árverés a Boda Galériában szeptember 25-én!

Boda Gallery of Art

A Boda Gallery of Art 22. árverését tartja Szeptember 25.-én. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Az árverés időpontja 2017 Szeptember 25. 18.30 Hétfő Bálna Budapest  H01 üzlet -1 színt

Az árverés anyaga megtekinthető www.bodaofart.com

Bojtos Károly

Bojtos Károly (1936- ): Műteremben, rézkarc, papír

Chiovini Ferenc

Chiovini Ferenc (1899-1981): Zagyvahíd építés, olaj, farost

Ed villes

Edvi Illés Aladár(1870-1958): Tűzhely melege, olaj, karton

Fajo János

Fajó János (1937- ): Két női arc, szitanyomat, papír

Gaburek Károly

Gaburek Károly (1936-1986): Féltés, olaj, papír

Garabuczy Ágnes

Garabuczy Ágnes (1936- ): Pávakertben, olaj, farost

Szabo Zoltán

Szabó Zoltán (1929-2014): Mezőn, lavírozott tus, papír

Szikra Zsuzsa

Szikra Zsuzsa (1951- ): Korsós csendélet, olaj, farost

Turmayer Sándor

Turmayer Sándor (1879-1953): Tabáni részlet, olaj, vászon

Vati Jozsef

Vati József (1927-2017): Jegenyék, olaj, farost

Weintrager

Weintrager Adolf (1928-1987): Balaton, akvarell, papír

Esemény, hír neve

Helyszín

Boda Gallery of Art

Kiemelt hírek

A Boda Gallery termékei

A Boda Gallery termékei

Az Esco Bar étterem Budapest egyik legkülönlegesebb étterme!

Helyszínbérlés rendezvényekhez a Bálnában

Hírlevél feliratkozás

Hírlevél feliratkozás

Milyen helyekre ülhetsz be a Bálna teraszán?

Cím: 1093 Budapest, Fővám tér 11-12. | E-mail: info@balnabudapest.hu