Facebook Google+ Twitter YouTube
magyar
OK
Keresési találatok "" kifejezésre, 0 db találat:
Árverés a Boda Galériában!

Árverés a Boda Galériában!

Boda Gallery of Art

Elérkezett a Boda Galéria 25. árverése, melyre minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Helyszín: Bálna Budapest Piactéri üzlet

Időpont: 2018 05.31. 18 óra Piactér H01 -es üzlet

Az árverés anyaga megtekinthető a helyszínen vagy a galéria webes elérhetőségén.

Egy kis betekintés az árverés anyagába:

bálint endre

Bálint Endre (1914-1986): Szentendrei motivumok

barabás miklós

Ismeretlen festő a 19. sz. második fele: Férfi portré

barokk szekrény

Barokk szekrényóra 1790 . Kassa

bozso jános

Bozsó János (1922-1998): Udvari kemence

bruck lajos

Bruck Lajos (1846-1910): Udvarlás

csikos andras

Csikós András (1947-2006): Árvíz utca

neogrady

Neogrády László (1896-1962): Téli erdő patakkal

névjegytartóNévjegytartó Zsolnay

rozenburg

Rozenburg den Hagg holland csempekép 1890-1914

szonyi istvan

Szőnyi István (1894-1960): 100 db. rézkarc album Koller György Kiadásában

Esemény, hír neve

Árverés a Boda Galériában!

Helyszín

Boda Gallery of Art

Kiemelt hírek

Ismerd meg az EscoBar szezonális ajánlatait!

EscoBar éttermünk megújult szezonális étlappal jelentkezik a hideg

Milyen helyekre ülhetsz be a Bálna teraszán?

A Boda Gallery termékei

A Boda Gallery termékei

Waffel & Hot Drinks napok a Bálna Bisztróban

Hírlevél feliratkozás

Hírlevél feliratkozás

Helyszínbérlés rendezvényekhez a Bálnában

ÍRD MEG A VÉLEMÉNYED!

Cím: 1093 Budapest, Fővám tér 11-12. | E-mail: kapcsolat(kukac)balnabudapest.hu